MEIST


Kui tegemist on terase valmistamise ja paigaldamisega. Me rahuldame kõiki oma klientide terasevajadusi ja kohandame oma teenuseid esmaklassilise terase valmistamise ja montaaži pakkumiseks, et tagada teie projekti edu. Te hindate meie tõhusaid ja kiireid ettevõttesiseseid teenuseid. Meie lihtsad ja nutikad geomeetrilised lahendused võimaldavad meil teha kõige keerulisemaid füüsikaseadusi eiravaid projekte.

Kvaliteetsete teraskonstruktsioonide valmistamise ja paigaldamise teenuste pakkumine


Meie eesmärk on alati ületada klientide ootusi. Seetõttu arendame ja optimeerime pidevalt uusi tooteid, et vastata klientide kasvavatele vajadustele. Oleme aastaid pakkunud kvaliteetseid professionaalseid teraskonstruktsioonide valmistamise ja paigaldusteenuseid ning loonud konkurentsitult tooteid, mis valmivad eelarvega ja õigeaegselt.

Kogenud metallurgia spetsialistid  


Oleme loonud kultuuri, mis püüab ületada meie klientide ees seisvaid raskemaid väljakutseid. Meie meeskond koosneb kõrgelt haritud ja kogenud terasetööstuse ekspertidest. Olenemata teie struktuurilistest vajadustest teeme kvaliteetset tööd kvalifitseeritud ja kogenud personali poolt. Paljude aastate kogemusega selles valdkonnas meie jaoks ei eksisteeri kontseptsiooni, et tööd on liiga vähe või liiga palju.

100% garantii


Anname 2-aastase garantii osadele, mis on rikkis või on valmistamise või paigaldamise käigus kahjustatud. See annab meie klientidele piisavalt aega meie toodete testimiseks ja hindamiseks. Meie tootmiskogemus on inspireeritud meie peamisest kliendist Ida-Euroopast, samas kui meie tootekogemus põhineb Skandinaaviamaade VIP-klientide paigaldamisel ja ehitamisel. Lisaks on Norra turg oluliselt mõjutanud meie kogemusi tööstusprojektides.

Kvaliteedistandardid


Sertifikaadid: EN ISO 15614-1

Keevitajate kvalifikatsioon


TIG Euroopa sertifikaat, must teras, argoon, kõik positsioonid.

MAG Euroopa sertifikaat, Must Teras, Mison 15-25.

Sertifikaat WPS ja WPQR MAG protsesside jaoks, must teras, kõik positsioonid.

Seppade ja ehete diplom.

Juhtimine


Inseneriökonoomika kraad, Riia Tehnikaülikool

© 2013 - 2021 Steel Master